Przewodniczący WWE Vince McMahonzmarł jego brat. Roderick McMahon III lub Rod, jak go pieszczotliwie nazywano, zmarł 20 stycznia.

W tym czasie jego odejście nie zostało ogłoszone opinii publicznej. Ale śmierć McMahona została potwierdzona przez nekrolog ogłoszony w dniu Spuścizna. I odwrotnie, publikacja Wrestling Observer niezależnie potwierdziła odejście brata zapaśniczego tytana. McMahon miał 77 lat w chwili śmierci.

Urodzony w rodzinie pro-wrestlingowej Rod McMahon zdecydował się na samodzielne uderzenie. Jego dziadek Jess, ojciec Vince Sr. i brat Vince podążali za rodzinnym biznesemspandex, wysokooktanowe emocje i zapasy. Imperium McMahona od dziesięcioleci jest siłą w branży rozrywkowej.Brat Vince'a McMahona poszedł inną ścieżką

Rod zdecydował się pójść inną ścieżką. Urodzony w Long Island w stanie Nowy Jork 12 października 1943 roku, McMahon ukończył Havelock High School w Północnej Karolinie. Później uczęszczał na Uniwersytet Stanowy w Memphis, a następnie wstąpił do Sił Powietrznych, gdzie służył. Po odbyciu służby wojskowej McMahon założył wraz z żoną Jamice w 1987 roku firmę North American Metals Inc.

Rod kochał życie, jego inne pasje obejmowały rodzinę, przyjaciół, sporty strzeleckie, wszystko, co psy, oraz jego wytrwałe i żarliwe wsparcie lokalnych organów ścigania, czytamy w nekrologu. Rod nigdy nie spotkał nieznajomego i jako pierwszy podał rękę KAŻDEMU w potrzebie.

Spotkał Jamice'a podczas stacjonowania w Ramstein AFB Niemcy. Pobrali się w 1967 roku, a ich towarzystwo było jedną z wielu życiowych pasji. Nekrolog mówi dalej, że Rod był przywódcą, mentorem, doradcą i, co najważniejsze, przyjacielem wszystkich. Rod prowadził przez swoje życie osobiste i biznesowe politykę otwartych drzwi dla wszystkich, którzy do niej pukali. Miła i najhojniejsza dusza; postać, którą można było tylko naśladować. Vince McMahon był jedynym rodzeństwem Roda. Ich ojciec, Vincent K. McMahon, zmarł w wieku 69 lat w 1984 roku. Dwa lata przed śmiercią, Vince McMahon kupił WWE (wtedy nazywaną WWF) od swojego ojca i prowadzi go do dziś.

Rod McMahon pozostawił żonę Jamice, synów Rome i Troy McMahon, wnuki, a także brata Vince'a.

Wybór Redakcji