Po przegranej Betty Biały w sylwestra widok Williego Nelsona na Twitterze był przerażający. Na szczęście wciąż żyje i ma się dobrze. Wygląda na to, że platforma społecznościowa prowadzi dużą dyskusję na jego tematpoglądy polityczne.

Willie Nelson to ikona muzyki country i rodowity Teksańczyk. Te dwie informacje doprowadziły wielu do przekonania, że ​​Willie skłania się w jedną stronę polityczną. Jednak Nelson byłcałkiem otwarty na temat jego politykiod dziesięcioleci. Z drugiej strony prawdopodobnie byś tego przegapił, gdybyś tylko słuchał hitów.Rzeka WhiskyorazNiebieskie oczy płaczą w deszczuw końcu nie bądź polityczny. Co więcej, wielu przypadkowych słuchaczy nie wie, że Willie pojawia się na kilku imprezach charytatywnych, a także wydarzeniach politycznych organizowanych przez Demokratów.

Wygląda na to, że jego poparcie dla Beto O’Rourke w Teksasie ponownie umieściło Williego Nelsona pod politycznym mikroskopem. Najpierw spójrzmy, co mówią niektórzy użytkownicy Twittera.Co Twitter mówi o Willie Nelson

Główny powód, dla którego Willie Nelson jest na topie? Wielu ludzi nie może uwierzyć, że niektórzy fani Williego Nelsona dopiero teraz dowiadują się o jego poglądach politycznych.

I, jak możesz sobie wyobrazić, wzięło w tym udział całe mnóstwo ludzi. Ludzie z prawej i lewej strony podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wierzeń Rudego Nieznajomego.

Spójrzmy na muzykę

Zaczniemy od Living in the Promiseland z 1986 roku. Willie Nelson nie napisał piosenki. Ale umieścił to na swoim albumie Ziemia Obiecana i wydał go jako główny singiel z tej płyty. Piosenka znalazła się na szczycie listy przebojów Nelsona i daje wgląd w jego poglądy polityczne. Chodzi o pozwolenie imigrantom na przyjazd do Ameryki, aby doświadczyć naszych wolności. Jest kręta droga / W poprzek ruchomego piasku / I miejsce dla wszystkich / Życie w Ziemi Obiecanej.

https://www.youtube.com/watch?v=ogBg32ivX7E Nie można załadować wideo, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Życie w Promiseland (https://www.youtube.com/watch?v=ogBg32ivX7E)

Możemy też uzyskać trochę nowszy. Spójrz na przykład na piosenkę Vote ‘Em Out. Willie Nelson wydał singiel podczas wyścigu Senatu 2018 w Teksasie.

Zadebiutował piosenką na imprezie, na której oficjalnie poparł O’Rourke. Nelsonwypuścił animowany teledysk do utworu we wrześniu 2020 roku,prowadzące do wyborów Trumpa/Bidena.

https://www.youtube.com/watch?v=7CjH7hOuq_Q Nie można załadować wideo, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Willie Nelson – Głosuj „Em Out” (https://www.youtube.com/watch?v=7CjH7hOuq_Q)

Willie Nelson o politycznej reakcji niektórych fanów

Willie Nelson odniósł się do tej politycznej kontrowersji w 2018 roku Widok Nelson powiedział, że przez całe życie popierał Partię Demokratyczną. Kiedy jeden z prowadzących program wspomniał o tym, że niektórym z jego fanów nie podobało się to, że wspierał O’Rourke, Willie nie wahał się odnieść do tego.

Nie obchodzi mnie to. Nie obchodzi mnie to. Oni mają prawo do swoich opinii, ja mam prawo do swoich, powiedział.

Wybór Redakcji