Brett Eldredge miał całkiem niezły rok. Wydał swój siódmy album studyjny Piosenki o Tobie chwalony zarówno przez krytyków, jak i fanów. Obecnie Eldredge jest w trasie, przynosząc świąteczną radość w całym kraju Świecić NA ŻYWO wycieczka wakacyjna. Obecna seria pokazuje, że mieszkaniec Illinois pakuje więcej koncertów w swoją coroczną świąteczną trasę koncertową niż kiedykolwiek wcześniej. Podsumuje wyprawę jutro wieczorem w Bostonie w Orpheum Theatre. Jednak po powrocie do domu nie będzie miał zbyt wielu przestojów.

Dla Bretta Younga Boże Narodzenie to święto pracy. Może nie być w trasie ani w studiu, ale będzie występował i rozprzestrzeniał świątecznego ducha. Jednak to nie jest coś nowego dla kochającej Boże Narodzenie piosenkarki country. W roku 2017 wywiad z Smak kraju , Eldredge ujawnił, że występuje podczas wakacji odkąd był dzieckiem.

Brett Eldredge nie jest obcy „pracowaniu” w Boże Narodzenie

Eldredge ujawnił, że ma tę samą tradycję, odkąd był chłopcem. Podczas gdy wszyscy tłoczyli się w rodzinnym kościele na nabożeństwo bożonarodzeniowe, on wślizgiwał się na chór i śpiewał „O Holy Night”. Patrząc wstecz na te wczesne występy, Brett Eldredge powiedział: „Spoglądałem w dół z chóru i widziałem całą moją rodzinę, a oni wszyscy patrzą tam, uśmiechając się i płacząc i po prostu kochając ten moment każdego roku”.Jak bardzo jego rodzina kochała te chwile? Kilka lat temu Brett Eldredge powiedział, że chce zrobić coś innego na Boże Narodzenie i nie poszło mu dobrze. „Tak się na mnie wściekli”, żartował z reakcji swojej rodziny. W końcu Brett i jego rodzina doszli do sprawiedliwego kompromisu. „Teraz, w niektóre świąteczne poranki, siadam przy drzewie i śpiewam z moją gitarą” – powiedział.

Szczerze mówiąc, Brett Eldredge nie ma nic przeciwko „pracy” w święta i kocha muzykę . „Boże Narodzenie jest zdecydowanie moim ulubionym świętem” – powiedział. Następnie Eldredge zaczął mówić o nagraniu swojego pierwszego wakacyjnego albumu Blask . „Inspirowałem się do tej płyty od bardzo młodego wieku i marzyłem o dniu, w którym będę mógł nagrać wszystkie te klasyczne piosenki, które kochałem odkąd byłem małym dzieckiem”.

W zeszłym roku Brett Eldredge podwoił swoją miłość do świąt, wydając swój drugi świąteczny album w ciągu zaledwie pięciu lat. Panie Boże Narodzenie widzi, jak Brett nagrywa wszystkie klasyczne hity świąteczne, których nie umieścił na płytach z 2016 roku Blask. Dodatkowo oba te albumy zawierają oryginalne utwory, których współautorem jest Eldredge.

Brett Eldredge jest współautorem utworów tytułowych do obu swoich świątecznych albumów wraz z nominowanym do nagrody Grammy autorem tekstów i producentem Rossem Coppermanem. Dodatkowo, Panie Boże Narodzenie zawiera utwór „Feels Like Christmas”, który Brett napisał solo.

Brett Eldredge wybiera większość swoich Świecić NA ŻYWO setlista z jego pary albumów wakacyjnych.

Wybór Redakcji