Czy Peyton Manning byłby skłonny opuścić świat transmisji i spróbować swoich sił jako trener w NFL? Z Denver Broncos na rynku nowego lidera, pojawiły się pewne pogłoski, że dwukrotny zwycięzca Super Bowl może stworzyć interesującego kandydata.

Ale czy Manning ma takie same zainteresowania? Sport TMZ ostatnio zapytany – zadał to pytanie były rozgrywający Colts i Broncos.

„Nie sądzę”, powiedział Manning, gdy zapytano go o trenowanie Broncos. „Nie sądzę”.Ta odpowiedź nie powinna być zbyt szokująca. Manning nie ma żadnego doświadczenia trenerskiego na poziomie uczelni ani NFL. Tak naprawdę nawet nie wykazał większego zainteresowania założeniem zestawu słuchawkowego.

Ponadto Denver było całkowitą katastrofą w sezonie 2022, pomimo lądowania Russella Wilsona poza sezonem. Na dwa mecze do rozegrania Broncos mają bilans 4-11.

Po żenującej porażce z Los Angeles Rams w zeszły weekend, Broncos zwolnili głównego trenera Nathaniela Hacketta, który był w swoim pierwszym sezonie.

Tymczasowy trener Denver Broncos

Podczas gdy Broncos szukają nowego głównego trenera – którym nie będzie Peyton Manning – byli szybko nazwać tymczasowego .

Jerry Rosburg, który został sprowadzony do pomocy przy zarządzaniu zegarem, będzie głównym trenerem w dwóch ostatnich meczach sezonu. Przed dołączeniem do zespołu Denver w 2022 roku, Rosburg zatrzymywał się w Cleveland Browns (2001-06), Atlanta Falcons (2007) i Baltimore Ravens (2008-18) jako koordynator zespołów specjalnych.

Broncos mają jeszcze dwa mecze w tym sezonie, grając z Kansas City Chiefs i Los Angeles Chargers.

Co zrobić z Russellem Wilsonem

Nie ma wątpliwości, że Russell Wilson walczył w tym sezonie. Wchodząc do kampanii 2022, wielu wierzyło, że może być brakującym ogniwem w nieszczęściach Broncos. W tym roku tak nie było.

Więc, co organizacja planuje zrobić ? Czy Wilson nadal będzie mógł „gotować” posuwając się naprzód? A może Broncos zaczną szukać nowego rewolwerowca?

„W tym roku widzieliśmy przebłyski Russa. Russ powiedział nawet, że nie grał na swoim poziomie” – powiedział dyrektor generalny George Paton, via nfl.com . „Będzie pierwszym, który powie ci, że nie grał na swoim poziomie; nie grał na naszym poziomie. On musi być lepszy.

„Nie sądzę, abyśmy wykonali ruch trenerski w oparciu o Russa. Nie o to w tym wszystkim chodziło. Nie po to mamy nowego trenera, żeby odwrócić Russa, chodzi o całą organizację. Tu chodzi o całą drużynę piłkarską, a nie o jednego zawodnika. Nie chodzi o to, czy Russa można naprawić, czy nie. Wierzymy, że jest. My robimy.'

Wybór Redakcji