Marek Rufalo prosi o modlitwę za Jeremy'ego Rennera, jego Mściciele współgwiazda, po wypadku z pługiem śnieżnym w Nowy Rok. Aktor Hulka zabrał się do tego jego Instagrama opowiadania „Modlitwy za naszego brata @jeremyrennera o pełne i szybkie wyzdrowienie” wraz ze zrzutem ekranu z wiadomością o stanie Rennera.

Ruffalo, który dzielił srebrny ekran z Rennerem w trzech Mściciele filmów, zakończył swoją wiadomość do fanów, prosząc ich o wysłanie „uzdrawiającej dobroci” w stronę Rennera. W poniedziałek, Zranić Lockera gwiazdor udał się na operację, aby wyleczyć rany, które otrzymał w wyniku nieszczęśliwego wypadku na swojej posiadłości w Reno.

Rzecznik aktora wydał oświadczenie w sprawie jego stanu. „Możemy potwierdzić, że Jeremy doznał tępego urazu klatki piersiowej i urazów ortopedycznych i przeszedł operację dzisiaj, 2 stycznia 2023 r. Wrócił z operacji. Pozostaje na oddziale intensywnej terapii w stanie krytycznym, ale stabilnym”. Oświadczenie obejmuje podziękowania dla tych, którzy pomogli Rennerowi. „Rodzina Jeremy'ego chciałaby wyrazić swoją wdzięczność niesamowitym lekarzom i pielęgniarkom, którzy się nim opiekują, Truckee Meadows Fire and Rescue, szeryfowi hrabstwa Washoe, burmistrz Reno Hillary Schieve oraz rodzinom Carano i Murdock. Są również ogromnie przytłoczeni i wdzięczni za wylew miłości i wsparcia ze strony jego fanów”.Stan Jeremy'ego Rennera jest krytyczny, ale stabilny

Według lokalnych urzędników, 51-letni aktor Marvel Cinematic Universe został przewieziony do placówki medycznej po wypadku. „Około godziny 9:00 w dniu 1 stycznia 2023 r. biuro szeryfa hrabstwa Washoe odpowiedziało na traumatyczne obrażenia w rejonie autostrady Mt. Rose w Reno w stanie Nevada” — napisano w komunikacie prasowym. „Po przybyciu na miejsce zastępcy skoordynowali działania z okręgiem ochrony przeciwpożarowej Truckee Meadows i REMSA Health w celu zorganizowania transportu medycznego pana Jeremy'ego Rennera lotem ratunkowym do lokalnego szpitala” — dodano w oświadczeniu.

„Jego rodzina jest z nim i otrzymuje doskonałą opiekę”, przedstawiciel powiedział Ludzie . Według Ludzie, źródło podało, że obrażenia Rennera były „rozległe”. Tymczasem jego przedstawiciel oświadczył, że pozostaje w „krytycznym, ale stabilnym stanie”. Poinformowały o tym władze Miasto aktor był jedyną osobą zaangażowaną w ten incydent. W związku z tym zespół ds. badania poważnych wypadków w biurze szeryfa hrabstwa Washoe bada wszystkie otaczające szczegóły incydentu

Renner jest prawdopodobnie najbardziej znany z roli superbohatera Hawkeye'a w Marvel Cinematic Universe. Jest najbardziej ugruntowanym bohaterem zespołu i ulubieńcem fanów. Po raz pierwszy pojawił się w epizodzie w 2011 roku Thor . Od tego czasu pojawił się kilka razy w serii, w tym w trzech filmach o Avengersach. Niedawno był także głównym bohaterem swojego własnego programu dla Disney+, Sokole Oko .

Oczywiście Renner jest także nominowanym do Oscara aktorem za role w Ranna szafka oraz Miasto . Występuje także w dramacie kryminalnym Taylora Sheridana, Burmistrz Kingstown .

Wybór Redakcji