Co maMatthew Grey Gublerbyłem gotowy od tego czasu Umysły kryminalistów zakończone?

Gubler był zajęty odwniosekkultowego dramatu kryminalnego. Wystąpił w kilku projektach krótkometrażowych, zanim powrócił do telewizji i filmów.

W 2021 zagrał w filmie Król Rycerz jako Cierń. Jest to dość dalekie od postaci dr Spencera Reida, ponieważ jest to pogańska komedia, a on jest w jej centrum.Thorn i Willow wydają się mieć to wszystko jako szanowany arcykapłan i kapłanka sabatu czarownic nowej ery, czytamy w opisie. Ale sekret z przeszłości Thorna wprowadza w ich życie zamieszanie i wysyła ich w tripową, przezabawną podróż.

W latach 2019-2022 występował wkilka odcinkówz Twarz lalki jako Wes.

Obecnie nie pracuje nad żadnymi projektami publicznymi, czy mógłby dołączyć do odrodzenia Paramount Plus? Umysły kryminalistów ? Nie zapisał się jeszcze do projektu, ale większość członków głównej obsady jak dotąd. Trzymajcie kciuki, outsiderzy!

Matthew Gray Gubler o zakończeniu „Criminal Minds”

Matthew Grey Gublerjest jednym z niewielu członków obsady, którzy przeszli przez cały Criminal Minds. Przy piętnastu sezonach na przestrzeni dekady nie jest to łatwe.

W rozmowie z Linia telewizyjna , opowiedział o ostatniej scenie io tym, jak odnosi się ona do jego pierwszego dnia na planie.

Muszę być w ostatnim ujęciu całej serii, zaczął. Co było fajnym podpórką do książek, ponieważ kiedy kręciliśmy pilota, pamiętam, byłem w pierwszym ujęciu, jakie kiedykolwiek zrobiliśmy w całej serii. W obu przypadkach musiałem obsługiwać kamerę. Pozwolili mi nacisnąć przycisk i wcisnąć Record iw ogóle. Pochodziłem ze szkoły filmowej, kiedy zostałem obsadzony w pilocie, więc starałem się zaimponować ekipie i dać im do zrozumienia, że ​​umiem obsługiwać kamerę filmową.

Zauważył, że gdyby program był tylkoSześć lat, to nie byłoby tak emocjonalne. Jednak piętnaście lat to długo i łzy płynęły. Żartował, że najbardziej będzie mu brakowało śniadaniowych burrito na planie, ponieważ mieli najlepszego szefa kuchni.

Oczywiście będę tęsknić za ludźmi, onzapewniony. Będę tęsknić za ekipą, obsadą i wszystkimi, ale na szczęście z nimi porozmawiam – prawdopodobnie bardziej teraz, gdy serial się skończył. Będzie mi też brakować bycia w samolocie. Odrzutowiec zawsze był tym magicznym miejscem, małym zestawem, w którym wszyscy po prostu czuliśmy się, jakbyśmy byli na noclegu i opowiadali historie. Każdy dzień przypominał rodzinne wakacje i cieszę się, że mogłem to robić przez tyle lat.

Wybór Redakcji