Baltimore Ravens zrobili wszystko, co w ich mocyhołdku pamięci Michaela K. Williamsa.

Gdy drużyna rozpoczęła grę przeciwko Kansas City Chiefs, mówcy zagrali, jak ktoś gwiżdże. Tym kimś był Omar Little z Drut ,jedna z najbardziej znanych ról Williamsa. Akcja serialu HBO została osadzona w niektórych z najbardziej surowych rejonów Baltimore. Omar, ubrany w miotełkę i trzymający strzelbę, gwiżdże Rolnik w Dell aby ludzie wiedzieli, że nadchodzi. Nie miała też być przyjemną piosenką dla dzieci.

Konto w mediach społecznościowych Baltimore Ravens opublikowało na Twitterze klip wideo z salutem. Możesz rozpoznać gwizdanie. Ale tłum na M&T Stadium wiwatował tak głośno, że ledwo było słychać gwizdek Williamsa.Kruki napisały dla Omara. Klip stał się wirusowy, z ponad 200 000 wyświetleń w niecałą godzinę.

Michael K. Williamszmarł7 września o zgłoszonym podejrzeniu przedawkowania heroiny. Policja odkryła jego ciało w jego domu w Brooklynie w stanie Nowy Jork. Przyjaciel zadzwonił do nich, aby sprawdzić stan zdrowia Williamsa, ponieważ nie był widziany od kilku dni. Przez całą swoją karierę Williams otwarcie mówił o swoich nałogach. Zagrał kilka trudnych, wielowymiarowych ról. A czasami tak bardzo się w nich gubił, że sięgał po narkotyki.

Williams mieszkał w Baltimore podczas kręcenia drutu i był częścią społeczności. Tak więc profesjonalne zespoły, takie jak Baltimore Ravens, odwzajemniły miłość.

Baltimore Ravens nie tylko lokalna drużyna sportowa uhonorowała Williamsa

Na początku tego miesiąca Baltimore Orioles oddali szacunek Williamsowi. Kiedy Austin Hays z Baltimore trafił na homerun, spiker Orioles, Kevin Brown, użył klasycznej linii Omara.

Jeśli przyjdziesz do króla, Brown powiedział , najlepiej nie przegap.

Biorąc pod uwagę, jak bardzo Williams był znany z tego kultowego gwizdka, wydaje się dziwne, że nie mógł tego zrobić w prawdziwym życiu. Drut używany aktorka o imieniu Susan, która była asystentką Johna Watersa. Aktor/reżyser jest znanym mieszkańcem Baltimore, który kochał Drut .

Brooklyn Nets również może zrobić coś podobnego. Siedem lat temu, Williams wziął udział w meczu Nets i muszę przedstawić graczy. Gwizdał w drodze na dwór.

Fani Baltimore Ravens uwielbiali gwiżdżące intro na cześć pamięci Williamsa.

Jeden z nich napisał, że to bardzo klasyczny hołd złożony Michaelowi K. Williamsowi przez Kruki.

Inny powiedział: Od stalowego fana… to jest złe.

To najfajniejsza rzecz, jaka przydarzyła się w sporcie. Kiedykolwiek.

Inni fani Baltimore Ravens poprosili, aby był to stały dodatek do gry przed grą. Powinienem to zrobić dla każdej domowej gry… okropne gówno. Inny powiedział: Dreszcze, włosy na moim ramieniu podniosły się!! Niesamowite.

Następnie fani Baltimore Ravens opublikowali klipy wideo z Williamsem jako Omarem. To był zdecydowanie właściwy akcent.

Wybór Redakcji