To mogło nie zapoczątkować nagrody Grammy zaJasonie Aldeanie,alemuzyka countryprzebój gwiazdy Gdybym cię nie kochał z pewnością nadal przynosi całą miłość… tak jak Aldean w ostatnim poście na Instagramie.

W poście na Insta z 9 kwietnia, Aldean daje specjalne okrzyki dzięki jego Gdybym cię nie kochał partner duetu – i kolega gwiazda muzyki country –Carrie Underwood. Wraz ze swoją wiadomością do Carrie Underwood, Jason Aldean wysyła również podziękowania dla wszystkich, którzy umożliwili ten hit.

Dziękuję wszystkim, którzy przyszli świętować moją 26. piosenkę numer jeden, If I Didn’t Love You with @CarrieUnderwood, Jason Aldean pisze w Piątkowy post na Insta.Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Jasona Aldeana (@jasonaldean)

Jason Aldean dziękuje Carrie Underwood – i reszcie zespołu – za sukces swojego 26. hitu numer jeden

W podziękowaniu Jason Aldean zauważa, że ​​zawsze wiedział, że ballada będzie hitem. Jednak duet był jeszcze bardziej wyjątkowy, niż mógł sobie wyobrazić – dodaje wokalista.

Myśleliśmy, że ten będzie dobry, pisze Jason Aldean w poście na Instagramie.

Ale skończyło się na tym, że było to naprawdę wyjątkowe, kontynuuje piosenkarz muzyki country.

Wielkie podziękowania dla scenarzystów, @CarrieUnderwood, radia Country, mojego zespołu i wszystkich, którzy poparli tę piosenkę, dodaje. Jestem z tego naprawdę dumny.

Jason Aldean opowiada o „Macon, Georgia”

Jason Aldean może świętować 26 hitów numer jeden. Jednak z pewnością ma w planach o wiele więcej na przyszłość. W rzeczywistości piosenkarz country dodaje nowe piosenki do swojej biblioteki w ciągu zaledwie kilku dni; wraz z wydaniem swojego najnowszego albumu, Macon, Gruzja . Ten album jest dziesiątym albumem studyjnym piosenkarki i zawiera w sumie 30 utworów.

Po dziewięciu albumach próbujesz wymyślić nowe sposoby robienia rzeczy, mówi Jason Aldean KARE11 dotyczące nadchodzącego wydania.

Jak nigdy nie nagraliśmy albumu koncertowego, nigdy nie zrobiliśmy podwójnego albumu – dodaje wokalista. I nigdy nie nagraliśmy albumu z największymi przebojami. I, Macon, Gruzja będzie dawał fanom Aldeana to wszystko… wszystko na raz, zauważa Aldean.

[Album jest] prawie trochę tego wszystkiego, Duży zielony ciągnik dodaje piosenkarka.

Wiesz, pomieszane w jedną płytę, mówi Aldean. Dodatkowo, jak zauważa wokalista, duża część inspiracji dla albumu pochodziła z jego własnego rodzinnego miasta.

W pewnym sensie zawsze czułem, że to, gdzie się wychowałem i skąd pochodzę… miało tak duży wpływ na mnie jako osobę i naprawdę duży wpływ na muzykę, mówi Aldean. Dla mnie Macon ukształtował moją muzykę i rzeczy, o których lubię śpiewać.

Wybór Redakcji