Eric Church połączył swoją osobowość na scenie z odrobiną historii rodzinnej, aby zostać szefem wszechświata kochającego muzykę country.

Muzyka country zawsze lubiła dobry pseudonim. OdOposi Człowiek w czerni do córki górnika iHazardzista,gatunek obfituje w metaforyczne przydomki. Wśród nich szef czuje się jak w domu.

Eric Church zostaje „wodzem”

Eric Church zyskał sporą rzeszę fanów od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu, Grzesznicy tacy jak ja , w 2006 roku. Właściwie zdobywał rzeszę fanów grając na scenie klubowej lata wcześniej w swoim rodzinnym stanie Karolina Północna. Zwykle człowiek o łagodnych manierach, Eric zbudował reputację rozrywkową dzięki swojej…potężna, sceniczna metamorfoza. Okulary przeciwsłoneczne typu aviator i nisko pochylona czapka z daszkiem tylko dodawały tajemniczości.Ale możesz winić płonące światła sceniczne za część jego tytułu szefa. Jak powiedział Eric Tygodnik Krajowy magazynu w 2011 roku, jego strój sceniczny miał na celu przede wszystkim funkcjonalność.

Graliśmy w te wszystkie bary [z fanami], a oni absolutnie piekli moje soczewki kontaktowe, powiedział Eric do Tygodnik Krajowy . To było jak granie w rożnie każdego wieczoru. Ciągle wyskakiwały, więc sprawa z kapeluszem i okularami przeciwsłonecznymi po prostu wydarzyła się sama. Stał się dla mnie rodzajem munduru.

Jego koledzy z zespołu tak bardzo polubili ten mundur, że zaczęli nazywać go szefem.

Rodzinna tradycja

Oczywiście jego zespół wspierający nie miał pojęcia, że ​​Eric rzeczywiście miał rodzinny związek z pseudonimem.

Dziadek Erica ze strony matki był szefem policji w Granite Falls w Karolinie Północnej przez 27 lat. Wszyscy nazywali go szefem, łącznie z tatą Erica. Kiedy zespół wspierający Erica nazwał go szefem, tytuł wydawał się zataczać krąg.

– To, jak się czuję w ciągu dnia, nie przypomina tego, jak jestem na scenie – powiedział Eric. To dwóch różnych facetów. Stamtąd pochodził Chief. . . kiedy założysz kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, mogę być inną osobą.

Oczywiście w 2011 roku Eric wydał swój trzeci album studyjny, trafnie zatytułowany Szef . Album, który został certyfikowany 3x platyna od RIAA , to najlepiej sprzedający się projekt Erica. Szef zrodził także pierwszy singiel Erica nr 1, Drink in My Hand, a także Springsteen.

A jeśli nazwa była kiedykolwiek kwestionowana, Eric założył własną organizację non-profit, Główny Cares , w 2013 roku, aby pomóc rodzinom w trudnej sytuacji.

https://www.youtube.com/watch?v=usGv0gB2zEU Nie można załadować wideo, ponieważ JavaScript jest wyłączony: Eric Church – Drink In My Hand (oficjalny teledysk) (https://www.youtube.com/watch?v=usGv0gB2zEU)

Wybór Redakcji