Pełen dom Gwiazda John Stamos świętuje pięć lat szczęścia małżeńskiego ze swoją żoną Caitlin McHugh i aby uczcić ten wyjątkowy dzień, podarował jej wspaniałą akwarelę, która podkreśla ich wspólny czas w najbardziej dosłowny sposób.

W poście na Instagramie aktor udostępnił migawkę dzieła sztuki, które namalował. Przedstawia Caitlin z miękkim, słodkim wyrazem twarzy, gdy trzyma Johna przy piersi. John spogląda z obrazu spokojnymi oczami.

Wypróbuj Paramount+ ZA DARMO przez tydzień. Zasubskrybuj tutaj, aby oglądać swoje ulubione programy .John Stamos pokrył romantyczny portret szeregiem jasnych kolorów, aw rogu dodał dokładnie, ile dni, godzin i minut temu on i jego narzeczona powiedzieli „Tak”.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Johna Stamosa (@johnstamos)

„Moje ulubione 1826 dni, 43 824 godziny lub 2 639 440 minut! Wszystkiego najlepszego z okazji 5 rocznicy, kochanie! (Naprawdę twój akwarelowy kolor)” – napisał.

John Stamos i Caitlin Hughes spotkali się na planie Prawo i porządek: SVU w 2011 roku, kiedy nakręcił odcinek pierwszego sezonu jako pokręcony i „egoistyczny” lekarz, który podstępnie zapłodnił dziesiątki nieświadomych tego kobiet, według LUDZIE wywiad.

„Caitlin, jak na ironię, była jedną z dziewczyn, które próbowałem oszukać i mieć z nią dziecko”, wyjaśnił w publikacji w 2017 roku.

John Stamos i jego narzeczona połączyli się ponownie wiele lat później na planie „Fuller House”.

W tym czasie Stamos spotykał się z kimś innym, więc obaj poszli własnymi drogami. Ale ich drogi ponownie się skrzyżowały, gdy współlokatorka Caitlin wystąpiła gościnnie w filmie Pełniejszy Dom odcinku, a Caitlin dołączyła do niej, by ją wesprzeć.

John, który przypadkiem znów był singlem, rozpoznał ją na widowni i powiedział „cześć”.

„Poszedłem:„ Hej, czy ty mnie prześladujesz? ”- zażartował. „Ona była jak„ Nie ”.… Właśnie dlatego ją kocham. Ona na to: „Co? Nie. Nie myślałem o tobie dwa razy”.

Dwa lata później John Stamos położył diament na dłoni Caitlin podczas wycieczki do Disneylandu. Dwa miesiące później para ogłosiła, że ​​spodziewają się dziecka.

John i Caitlin pobrali się w Studio City w Kalifornii w 2018 roku i powitali na świecie syna Billy'ego w kwietniu.

Na Instagramie , John podzielił się wiadomością, że jego rodzina jest kompletna i że w końcu ma wszystko, czego chciał w życiu.

„Od teraz najlepszą częścią mnie zawsze będzie moja żona i syn” – napisał obok czarno-białego zdjęcia noworodka. „Witaj Billy Stamos (nazwany na cześć mojego ojca)  #NotJustanUncleAnymore #Overjoyed”.

Wybór Redakcji