Breaking Bad Gwiazda Bryan Cranston przywraca Waltera White'a z grobu, aby pojawił się podczas komercyjnego składu Super Bowl LVII.

4 stycznia Frito-Lay ujawnił, że Cranston wraca do Albuquerque w stanie Nowy Meksyk jako kultowy nauczyciel przedmiotów ścisłych, który został producentem metamfetaminy, aby mógł kupić kilka PopCornerów. Wkrótce potem firma ujawniła pierwsze spojrzenie na odrodzenie Waltera na stronie produktu na Instagramie.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez PopCorners (@popcorners)Na zdjęciu Walter White stoi pośrodku pustyni, która służyła jako miejsce śmierci wielu jego wrogów. Jego twarz ma groźny wyraz, gdy pokazuje paczkę białych chipsów cheddar firmy PopCorners.

Wraz z obrazem firma pozostawiła złowrogą wiadomość — „Powiedz. Nasz. Imię.'

Bryan Cranston został wybrany do reprezentowania marki podczas meczu Super Bowl 12 lutego po stworzeniu jednego z najbardziej niesławnych dobrych, ale złych facetów w historii. Podczas swojej pracy w serialu aktor zdobył cztery nagrody Emmy za swoją rolę i zdobył kolejne dwie nominacje. Program był emitowany przez pięć sezonów na antenie AMC od 2008 do 2013 roku.

Fani są obecnie pod wrażeniem Waltera White'a po tym, jak pojawił się w dwóch odcinkach ostatniego sezonu Lepiej zawołaj Saula , przełomowy prequel, który zakończył się w zeszłym roku. Pojawił się także w 2019 twórcy Vince'a Gillian'a Ścieżka: Przełamanie Zły film .

Spot reklamowy Bryana Cranstona podczas Super Bowl kosztował ponad 7 milionów dolarów

Wystąpienie w reklamie Super Bowl to obecnie wielki zaszczyt, biorąc pod uwagę cenę, jaką firma musi zapłacić, aby zarezerwować miejsce. Według wiceprezesa Fox Sports ds. sprzedaży reklam, Marka Evansa, wyemitowanie jednej 30-sekundowej reklamy kosztuje ponad 7 milionów dolarów. We wrześniu Fox zapełnił 95 procent swoich zasobów reklamowych.

Chociaż nie wiadomo, które drużyny NFL pojadą tej zimy na mecz o mistrzostwo, wszystkie szczegóły dotyczące rozrywki i lokalizacji pojedynku zostały potwierdzone.

Super Bowl LVII odbędzie się na stadionie State Farm w Arizonie. A Rihanna będzie gwiazdą Apple Music Halftime. Występ będzie pierwszym koncertem dziewięciokrotnego zdobywcy nagrody Grammy od czterech lat.

Będzie też A trzydniowy Bud Light Super Bowl Music Fest odbędzie się na stadionie w czwartek, 9 lutego. Trzech głównych headlinerów festiwalu to Dave Matthews Band, Kane Brown i Imagine Dragons.

„Dla artystów ten program stanowi ogromną nową scenę, w której mogą dzielić się swoją muzyką z fanami po czwartkowym futbolu — największym meczu tygodnia, emitowanym na żywo w Prime Video” Kirdis Postelle , globalny szef marketingu artystów w Amazon Music, powiedział w oświadczeniu.

Wybór Redakcji