Jak wielu ludzi, którzy kończą na Gorączka złota , wydobycie złota nie było pierwszą pracą, jaką kapitan Fred Lewis miał w swoim życiu. Lewis rzeczywiście odegrał rolę w służeniu ludziom, zanim skończył w serialu. Jego praca była związana z armią Stanów Zjednoczonych. Więc co właściwie zrobił Fred Lewis?

Fred Lewis z „Gorączki złota” z dumą służył swojemu krajowi w wojsku

Był medykiem sił specjalnych, który został wprowadzony do programu w wyjątkowy sposób. Lewis pracował jako medyk dla Parker Schnabel w swoim programie, Gorączka złota: Szlak Parkera . To doprowadziło go do podróży do Papui Nowej Gwinei w 2019 roku w tej roli. Oglądanie wszystkiego, co dzieje się na tym programie, wzbudziło jego zainteresowanie takim stylem życia. Ale mówi o przejściu od służby do pracy poza wojskiem.

Jestem jak wielu weteranów, wciąż jestem w fazie przejściowej, mimo że wyszedłem w 2009 roku, powiedział Fred Lewis w wywiadzie dla wojsko.com . Odkąd wyszedłem, zająłem się zielonym rolnictwem. Studiowałem i uzyskałem tytuł magistra edukacji oraz licencjata w dziedzinie projektowania stron internetowych. Nigdy tak naprawdę nie znalazłem swojej ścieżki. (I) Byłem nauczycielem biologii w liceum, nauczycielem historii w gimnazjum, trenerem zapasów w liceum, trenerem siatkówki, skakałem dookoła, próbując coś znaleźć.Zdarzyło się, że jeden właściciel ziemi powstrzymał go przed wzbogaceniem się

Ostatni rok,Właściciel ziemski rozwiał nadzieje Lewisa na bogactwa. Ale nadal jest w grze i można go zobaczyć obok innych kapitanów, takich jak Schnabel, Rick Ness i Tony Beets. Jak powiedzieliśmy, Lewis miał karierę w wojsku, ale…niektórzy fani zastanawiają się, dlaczego tak często o tym wspomina.

Zrzuć Freda Lewisa i całą jego ekipę z Gold Rush, jeden z fanów pisze na Reddicie. Są stratą czasu na oglądanie i zakłopotaniem dla legalnych górników pracujących. Jeśli tego nie zrobisz… przynajmniej PRZESTAŃ grać z nimi w kartę „weterana”. Inny mówi, że to nie tylko „weteran”, dostajemy stopnie, nagrody, kontuzje itp. to za dużo. Ten jednak oferuje kontrargument. Odkrycie decyduje o tym, co jest emitowane w edycji, piszą scenariusze Freda (są scenariusze), fakt, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, jest po prostu ignorancją z twojej strony.

Tak się składa, że ​​ostatni Dzień Weteranów,Lewis uhonorował tych, którzy służyliich kraj. Na Twitterze napisał: Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszystkich, którzy służyli i nadal służą. Uhonorowanie was w tym #VeteransDay. Lewis rozmawiał również z fanami w filmie towarzyszącym tweetowi. Nie oczekuj, że Fred Lewis zignoruje swoją usługę w programie w najbliższym czasie.

Wybór Redakcji