Miasto Nashville jest już domem dla jednych z najlepszych potraw w kraju. I teraz,Gwiazda Food Network, Guy Fieri’sotwiera się tam również nowa restauracja.

W zasadzie wszyscy znają i kochają znanego szefa kuchni Guya Fieri. W końcu jest autorem i zdobywcą nagrody Emmy aktorem telewizyjnym. Około 2010 roku Fieri była prawdopodobnie twarzą całej Food Network. Przez lata był gospodarzem wielu pokazów kulinarnych.

Samozwańczy burmistrz Flavortown jest współwłaścicielem trzech restauracji w Kalifornii. Udziela również licencji na swoje nazwisko w wielu restauracjach w Nowym Jorku i Las Vegas w stanie Nevada. I dalejjego programy Food NetworkFieri wielokrotnie odwiedzał Tennessee, często zatrzymując się w centrum Nashville. Widzieliśmy, jak ucztuje na wielu klasykach z Południa i hamburgerach w Music City. Tak więc sensowne jest, że sprowadza do miasta własną restaurację.Nashville to jedno z najbardziej ekscytujących miast w Ameryce i nie mogę się doczekać, kiedy przyprowadzę Chicken Guy! na 2nd Avenue, aby dodać do imprezy, Fieri powiedział w komunikacie prasowym. Music City zna świetne jedzenie i z dumą przedstawiamy 22 domowe sosy, zabójczego kurczaka i dobre czasy.

Jak wspomina w swoim komunikacie prasowym, restauracja Fieri's Chicken Guy została otwarta na rogu Second Avenue i Commerce w centrum Nashville. W rzeczywistości znajduje się w jednym z budynków, który został uszkodzony podczas bombardowania w Nashville w Boże Narodzenie.

Chicken Guy po raz pierwszy został otwarty w Disney Springs w 2018 roku. Po tamtym sukcesieFieri i jego zespółzaczął planować ekspansję ogólnopolską. Nashville dostaje pierwszą szansę, ale Fieri planuje również sprowadzić Kurczaka do Knoxville, Gatlinburga i Johnson City.

Co jest w menu w restauracji Guy Fieri's Nashville?

W końcu mówimy o restauracji Guy Fieiri. Wiemy więc, że menu Chicken Guy będzie wypełnionemnóstwo pysznych rzeczy. Mimo, że skupią się na specjalnym przepisie na smażonego kurczaka, destynacja zaoferuje również grillowanego kurczaka jako opcję w postaci przetargów, kanapek, frytek, a nawet sałatek.

Przejdźmy jednak do tego, na co wszyscy czekają — przepis na smażonego kurczaka. Po pierwsze, delikatne są marynowane w mieszance świeżego soku z cytryny, marynaty i maślanki, wraz z różnymi ziołami i przyprawami. Mówią, że ich kurczak — który można dostać z dowolnym z 22 domowych sosów — jest całkowicie naturalny, nie zawiera antybiotyków i nigdy nie jest mrożony.

Jeśli zamierzasz wybrać się na wycieczkę do Nashville, aby spróbować? Facet z kurczaka , na pewno zechcesz wybrać danie główne. Ale nowy sklep Guy Fieri w Music City będzie również oferował mnóstwo smacznych deserów. W tej chwili oferują sześć różnych koktajli. Możesz wypić jeden z nich lub możesz trochę rozgałęzić się i spróbować płatków jabłkowo-cynamonowych zrobionych z ręcznie robionej miękkiej wanilii.

Wybór Redakcji