Przyjaciele gwiazda Jennifer Aniston wraca do swoich sitcomowych korzeni tylko na jedną noc jako część obsady Na żywo przed publicznością studyjną: fakty z życia na ABC. Aktorka wcieli się w rolę Blair , stworzony przez Lisę Whelchel w oryginalnej serii z 1979 roku.

Fakty z życia wyemitowany od 1979 do 1988 roku i śledził życie zarówno uczniów, jak i matki domowej prywatnej szkoły dla dziewcząt. Ta nadchodząca oferta specjalna powraca do sitcomu z zupełnie nową obsadą. Do Aniston dołączają również Gabrielle Union jako Tootie, Ann Dowd jako pani Garrett, Allison Tolman jako Natalie i Kathryn Hahn jako Jo.

Oprócz Fakty z życia , specjalny będzie ponownie odwiedzany Różne uderzenia . Ten ostatni serial był emitowany w latach 1978-1986. Przedstawiał dwóch chłopców z Harlemu, których przygarnął zamożny wdowiec. Obie serie łączy to, że postać pani Garrett pochodzi z: Różne uderzenia .Obsada dla Różne uderzenia część programu specjalnego obejmuje Kevina Harta jako Arnolda, Damona Wayansa jako Willisa i Jona Lithgowa jako pana Drummonda. Dodatkowo Ann Dowd zagra panią Garrett również w tym segmencie.

Norman Lear produkuje Fakty z życia Specjalny

Do tego, Fakty z życia dołącza do serii odrodzonych sitcomówwyprodukowany przez legendarnego Normana Leara. Na żywo przed publicznością studyjną wcześniej wyemitowane programy specjalne skupione wokół Wszystko w rodzinie oraz Jeffersonowie . Lear stał się najstarszym zwycięzcą w historii Emmy po pierwszym odcinku wygranym w konkursie Outstanding Variety Special w 2019 roku.

Producentem wykonawczym jest również Jimmy Kimmel, który pochwalił nowy Fakty z życia obsadził i zażartował, że nie może się doczekać, kiedy zrobi im fryzurę. Kimmel i Lear również będą gospodarzami tego wydarzenia.

Jennifer Aniston powraca do komedii

Podczas gdy Aniston zyskała sławę, grając główną rolę Przyjaciele , jest obecnie widziana w bardziej dramatycznej roli na Poranny pokaz . Za tę rolę Aniston zdobyła uznanie krytyków i zabrała do domu swoją drugą nagrodę Gildii Aktorów Ekranowych. Oprócz roli głównej Poranny pokaz , jest producentem wykonawczym serialu wraz z gwiazdą kostiumową Reese Witherspoon.

Przed Poranny pokaz , Aniston przeszła do głównie pojawiania się w filmie. Jej twórczość obejmuje szeroką gamę gatunków. Jest uważana za jedną z najpopularniejszych aktorek na świecie. Powrót Aniston do telewizyjnej komedii na jedną noc może zwiększyć oglądalność.

Jeśli chodzi o jej obsadę jako Blair Warner w Fakty z życia , ci, którzy widzieli Przyjaciele nie będzie miał trudności ze znalezieniem podobieństw między Blair i Rachel. Obie postacie pochodzą z bogatych środowisk i mają próżne skłonności, ale są też inteligentnymi i opiekuńczymi przyjaciółmi. Wcielenie się w rolę Blaira może być idealnym rozwiązaniem dla Aniston.

Na żywo przed publicznością studyjną: fakty z życia oraz Różne Uderzenia będzie emitowany na żywo 7 grudnia o 20:00. na ABC.

Wybór Redakcji