w ciągu ostatnich kilku lat Tomasza Rhetta obchodził kilka ważnych rocznic. Wysłał 17 singli na szczyty list przebojów. Dodatkowo Rhett wygrał kilka Nagrody ACM , Nagrody CMA , billboardy Music Awards i BMI Country Awards. Wydaje się bezpiecznym założeniem, że przynajmniej jedno z tych osiągnięć znajdowało się na jego liście rzeczy do zrobienia. Na liście wciąż jest jedna ważna pozycja, której nie jest jeszcze gotowy do odhaczenia.

Na początku tego miesiąca Thomas Rhett usiadł ze swoją wytwórnią, Big Machine Label Group , aby porozmawiać o tym elemencie z listy rzeczy do zrobienia i dlaczego nie jest jeszcze gotowy, aby się nim zająć. W trakcie rozmowy zdradził, w jaki sposób Dierks Bentley przybliżyć go o krok do rzucenia się na głęboką wodę.

Thomas Rhett chce zostać pilotem

„Zdecydowanie widziałem, że nadal chcę to zrobić. Mam w rodzinie wielu pilotów. Mój szwagier Grayson jest pilotem, mój teść jest pilotem, wielu moich bliskich przyjaciół jest pilotami” – powiedział Thomas Rhett swojej wytwórni. Mając wokół siebie tylu pilotów, nie może się doczekać, by zdobyć skrzydła. Nie jest jednak pewien, czy jest na to jeszcze gotowy.Thomas Rhett powiedział, że chce trochę dorosnąć jako osoba i znaleźć trochę więcej odwagi, zanim spróbuje zdobyć licencję pilota. „Myślę, że potrzebowałbym trochę więcej zaufania z mojej strony, aby zaufać, że mogę zrobić to dobrze. Nie jestem osobą przywiązującą największą wagę do szczegółów i wydaje mi się, że naprawdę trzeba być szczegółowym, aby być pilotem” — wyjaśnił. „Więc nie wiem. Może w ciągu najbliższych pięciu lat stanę się osobą bardzo zorientowaną na szczegóły i zdecyduję, że zdobycie licencji pilota jest czymś, co chcę robić”.

Dobry przyjaciel Thomasa Rhetta, Dierks Bentley, zdobył licencję pilota w 1997 roku. Obecnie Bentley ma możliwość samodzielnego latania na pokazy, gdy jest w trasie. Rhett wziął to pod uwagę. „Jeśli Dierks może to zrobić, mogę to zrobić” - powiedział.

Rhett od lat myślał o lataniu

W 2017 roku Thomas Rhett powiedział swojej wytwórni, że myśli o lataniu z Tylerem Hubbardem. „Ja i Tyler Hubbard rozmawialiśmy o zrobieniu tego razem, ale naprawdę łatwe rzeczy, jak po prostu latanie po Nashville” – powiedział. Jednak Rhett po prostu chce latać dla zabawy. „Nie sądzę, żebym kiedykolwiek chciał polecieć na pokaz lub coś w tym rodzaju, ale po prostu naprawdę fajne latanie”.

Kiedy Thomas Rhett postanawia zdobyć licencję pilota, dołącza do małego klubu śpiewaków country. Dierks Bentley, Jimmy Buffett, Tim McGraw, Chris Janson i Kris Kristofferson mają swoje skrzydła. Ostatnio Dustin Lynch zdobył licencję pilota.

Wybór Redakcji