Przygotuj się,Chicago Fire, Fani! Oto kilka dużych spoilerów przed premierą 10 odcinka 8 sezonu serialu NBC, który zostanie wyemitowany dziś wieczorem (10 listopada).

Według Kinoholik , w Chicago Fire’s najnowszy odcinek, zatytułowany Co się stało w Whisky Point? , jest nowy porucznik Firehouse 51. Jason Pelham (grany przezBrett Dalton), zmieni niektóre funkcje, podczas gdy wódz Boden (w roliEamonn Walker) będzie pilnować Pelhama, aby sprawdzić, czy jest on atutem straży pożarnej.

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez One Chicago (@nbconechicago)Następnie ujawniono, że konflikt między Pelhamem a Blake Gallo (Alberto Rosende) osiągnie punkt wrzenia, gdy Gallo najwyraźniej sprzeciwi się rozkazom Pelhama. Tymczasem Kelly Severide (Taylor Kinney) i Christopher Herrmann (David Eigenberg) również będą mieli ze sobą problemy.

Najnowszy odcinek Chicago Fire premiera o 21:00 ET na NBC. Odcinek jest podobno ostatnim odcinkiem przed przerwą w środku sezonu.

Showrunner „Chicago Fire” Derek Haas zdradza więcej szczegółów na temat 10. sezonu

Podczas ostatniego wywiadu z TVBretaniaF , Chicago Fire Showrunner, Derek Haas, opowiedział więcej o tym, jak on i jego ekipa podeszli do dziesiątego sezonu serialu. Naprawdę stworzyliśmy fabułę zmierzającą do piątego odcinka. Co dziwne, bo generalnie promujemy premierę Promujemy zimowy finał. Promujemy wszelkie inne duże klifów. Zwykle nie promujemy piątego sezonu.

ten Chicago Fire Showrunner przewidział również, że ten sezon będzie bardzo różnił się od innych sezonów. Zapytany, czy zauważył dynamiczną zmianę w miarę awansowania lub starzenia się postaci, Haas odpowiedział: Nie wiem, czy dynamika się zmieniła, ponieważ wciąż staramy się wypełnić każdy odcinek osobistymi historiami; jakiś dramat w remizie lub na zewnątrz remizy; komedia; trochę napięcia; i działania. Wszystkie te rzeczy.

Haas uważa również, że każdy pojedynczy odcinek Chicago Fire że on i jego zespół piszą po prostu starają się umieścić te motywy w całości na raz. Jeśli chodzi o bohaterów, patrzenie w dalszą przyszłość… dla mnie to świetna zabawa. Ponieważ możesz rozgrywać naprawdę długą historię.

Zapytany o awans Hanako Greensmith do stałego serialu, Chicago Fire Showrunner wyjaśniła, że ​​jest bardziej utrwalona w Firehouse 51 w dziesiątym sezonie. Co bardzo lubię w zeszłym roku, zakończyliśmy sezon z Ritterem, Gallo i Violet mówiąc: „Powinniśmy robić biznes taki jak Molly. Herrmann i Mouth mają Mollys. A Casey ma swoją firmę budowlaną. Powinniśmy robić interesy”. Po prostu rzuciliśmy się na to [w sezonie 10].

Haas dodaje, że Chicago Fire fani zobaczą znacznie więcej Gallo, Violet i Rittera w dziesiątym sezonie serialu. Co zawsze uważamy za zabawne.

Wybór Redakcji