Od 2014 roku abonenci Amazon Prime Video korzystają z wyczynów detektywa z wydziału zabójstw Harry'ego Boscha. Teraz, mimo że Bosch technicznie dobiegł końca, fani będą mogli oglądać spinoff oryginalnego programu na IMDBtv za darmo. I tak,Tytus Welliverponownie wcieli się w rolę tytułowego bohatera.

Pasuje tylko, że nowy spinoff znalazł dom w bezpłatnej usłudze przesyłania strumieniowego IMDBtv. W końcu Bosch jestAmazonkaOryginalny program i zmieniona marka usługi przesyłania strumieniowego są również własnością firmy Amazon. Oczywiście tylko dlatego, że treści na platformie są bezpłatne, nie oznacza, że ​​są one dostępne bez haczyka.

Użytkownicy nadal będą musieli utworzyć konto. Wielu uzna to za niedogodność, ale mogą być zadowoleni z funkcji, jakie zapewnia. W ramach IMDB platforma jest połączona z samą bazą filmów. Dzięki temu użytkownicy mogą zostawiać bezpośrednie recenzje i czytać wyczerpujące informacje o treści.Dużą wadą jest jednak to, że reklamy są rozsiane po całej treści. Platforma oferuje rotacyjną bibliotekę znanych tytułów, od filmów po telewizję, która jest prawdopodobnie bardziej zróżnicowana niż jakakolwiek inna osobatelewizja kablowakanał. Pod tym względemreklamyto niewielka cena do zapłacenia.

Czego można się spodziewać po spin-offie IMDBtv „Bosch”

Większość fanów Boscha będzie wiedziała, że ​​serial został oparty na książkach Michaela Connelly'ego. Na szczęście dla fanów w jego książkach jest więcej materiału, niż serial był w stanie pokryć. I w tym znajdujemy źródło nowego spinoffu.

W ostatni wywiad z Newsweek Connelly opowiedział o temacie nowego serialu. Twierdził, że pierwotny materiał źródłowy pochodziłby konkretnie z książki pt Zła strona pożegnania. Ale wspomniał też, że nie ma pełnej kontroli twórczej, jeśli chodzi oadaptacje.

Właściwie to nie mogę wybierać książek, mówię im, co moim zdaniem zadziała, a ludzie je czytają i wracają, a ta była od razu nie wymagająca myślenia, powiedział Connelly.

Nowy program pozostaje na razie bez tytułu. I nie ma oficjalnej daty premiery. Dołączy jednak do wielu innych oryginalnych treści, które produkuje bezpłatna usługa przesyłania strumieniowego.

Jeśli nazwiesz to po prostu „Bosch” lub po prostu „Bosch PI”, wahamy się, ponieważ [chociaż] to świetna rzecz, aby przyciągnąć publiczność – jest to bardzo rozpoznawalne, „Bosch PI” – nie służy innym rzeczom, którym jesteśmy robię z Maddie Bosch i Money Chandlerem. Naprawdę budujemy te dwie inne postacie, kontynuował Conelly w wywiadzie.

Więc nawet jeśli wszystkie szczegóły nie są jeszcze dostępne, fani Bosch mogą pocieszyć się wiedząc, żeodkręcićbędzie całkowicie darmowy.

Wybór Redakcji